Casa Aconchegante Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Den mysiga Casa Aconchegante Villa Peabiru, som har plats för upp till 4 gäster, erbjuder en parkering.
Gästerna kan besöka restaurangen Lanchonete e Churrascaria Carreteiro, som ligger cirka 6 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Luftkonditionering
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Incheckning: från 15:00 till 22:00
Utcheckning: senast 11:00
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Aconchegante Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Aconchegante Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Aconchegante Villa?
Ett komplett kök finns på Casa Aconchegante Villa. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Casa Aconchegante Villa?
Man kan bo i Casa Aconchegante Villa med sitt husdjur.